| < Kwiecień 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
stat4u Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

MEDIA

poniedziałek, 10 kwietnia 2017
Mogłem nie pisać tego tekstu. Odpuścić temat i zapomnieć. Dać spoczywać w pokoju ofiarom, a prokuratura niech pracuje. W TV i radiu i tak bez końca o tym gadają. Przypominało by to wyważanie otwartych drzwi. Mogłem odpuścić, ale napisałem kilka linijek. Przyjmijmy na chwilę, że w Smoleńsku naprawdę doszło do zamachu...
niedziela, 26 lutego 2017
W naszym pięknym kraju mało mówi się o teatrze. Szczerze mówiąc mówi się tyle co nic. Ale wystarczyło umieścić w sztuce kilka kontrowersyjnych elementów typu papież Jan Paweł II, Smoleńsk, Jarosław Kaczyński i seks oralny i już jest głośno.
sobota, 04 lutego 2017
wtorek, 24 stycznia 2017

Dlaczego nie mogła by powstać wieża widokowa w Mielcu.

Miasto się rozwija, pojawiają się inwestycje, Mielec przestaje być typowo indrustralnym miastem, a zaczyna być takim do którego przyjeżdża się, by coś zobaczyć,.a nie tylko pracować na tamtejszej strefie, zrobić zakupy w galerii i zjeść ma maku.

Przeciwnicy zawsze będą burczeć, że strata pieniędzy, które mogły iść na inne cele.

Na inne cele też mogą iść pieniądze. Nie przeszkadza.Ludzie generalnie patrzą na wszystko z krótkiej perspektywy.

Widzą tylko wydatek.A wydatek po jakimś czasie może przynieść zyski. Z turystyki albo z lokalnych usługodawców.

Pójdzie człowiek na wieże,.wracając zje coś w lokalu, a lokal zapłaci podatek do budżetu miasta.

Widok z wieży nie będzie atrakcyjny? To niech miasto zadba by był. Niech odnowią też blokowiska, elewacje i oczyszczą powietrze w mieście. A powietrze w tym mieście to już osobny temat.

Nie wystarczy postawić punktu widokowego, ale to dobry początek zmian.

Jeszcze pomnik Maryi na szczycie. Tu bym się zastanowił. Świebodzin ma swojego Jezusa i stał się obiektem drwin. Mielcu nie idź tą drogą. Nie musisz afiszować się z symbolami religijnymi.I tak jesteś religijnym i konserwatywnym miastem, nie potrzebna ci taka figura.

A wyobrażacie sobie taką wielką majówkę, pod wielką figurą. To byłby dopiero śpiew.

Gdyby ktoś zaproponował muzeum Grzegorza Lato, nikt nie był by przeciw. Nawet jeśli miałby powstać pomnik.

Pomniki lubimy stawiać, nawet postaciom kontrowersyjnym,.ale mało które miasto buduje duże figury religijne, nawet Częstochowa takiej nie ma, ciekawe dlaczego?

Nie wychodzą z religią na ulicę, bo jej miejsce nie jest nawet na ulicy, nie jest nawet w szkole, jest w kościele.

poniedziałek, 09 stycznia 2017

Bardzo możliwe, że w TVP i mediach publicznhch szykują sie podwyżki. 
I to całkiem.spore podwyżki. Taki Kurski może dostawać nawet dwa razy więcej, niż do tej pory.
Wszystkie portale , łącznie z takim Pudelkiem o tym napisały. Co napisały? To co zwykle piszą portale o takich sprawach. Jak to tak, nie może tak być i tak dalej.
Nawet Telewizje poświeciły czas a tę informacje, zaprosiły ekspertów, pozbierali wypowiedzi.Mnie jakoś nie uderzyła ta informacja.
Zwykle jak ktoś dobrze wykonuje swoją pracę,.stara się i robi wszystko pod dyktadno szefa, zostaje nagrodzony.A ludzie w mediach publicznych robią wszystko pod dyktando. Pod dyktando partii rządzącej. Dostosowali się świettnie do jej wymagań, zmieniły się Wiadomości, zmieniło sie Polskie Radio, wyrzucono parę osób. Tylko Familiada i Jaka to melodia zostały bez zmian.
Tylko ta Rodzinka.pl dalej leci.
Cel został osiągnięty, damy ludziom podyżki i niech cicho siedzą. Tylko ten cholerny TVN musimy zamknąć.
Nie oglądam już prawie publiczej bo i po co. Dla mnie zawsze najlepszą stacją był Polsat news i tego się będe trzymał. 
Instnieje spora szansa, że jeśli zmieni się wradza, zmieni się i TVP. Już dziesięć lat temu śmiano się, że należy ona do LPR, która, jak każdy pamięta, była w koalicji rządzącej. 
I zawsze, puki nie będzie zlikwidowana będzie należeć do kogoś. Taka jest prawda.A ja wcisnę czerwony przycisk na pilocie i nie będe im nabijał kabzy.

piątek, 23 grudnia 2016

G

Nie wiem kto to wymyślił, ale chyba fantazja go poniosła. Wynikało by z tego, że Polak najpierw został zamordowany, potem na chwile ożył i złapał za kierownicę. Dziwi mnie też 25tys polubień pod tym zdjęciem, Ludzie naprawdę to kupili. Chyba, że my internauci tak bardzo lubimy różne teorie spiskowe i nie tylko, ale w tej historii nie ma nawet bardzo miejsca na teorię spiskową, bo wszystko jest tu bardzo proste, albo emocje przysłoniły nam myślenie. Brawo dla Wiedzy Bezużytecznej za publikowanie takich bzdur.

piątek, 16 grudnia 2016

 Nie chce mi się patrzeć na te mordy w telewizji - Powiedział kolega Ptaszyn - A ci głupi reporterzy jeszcze ganiają za nimi z mikrofonami.

Już wkrótce mogą przestać ganiać, bo posłowie chcą ograniczyć liczbę akredytacji do.dwóch na redakcję. Dwie osoby siłą rzeczy nie przekażą wszystkiego co się dzieje w sejmie.

W telewizji jest już dużo polityki i jest szansa, że będzie mniej. Jest tyle innych tematów, które mogą ludzi interesować, nie tylko sejm. A reporterzy mogą sobie polityków zaprosić do studia, niejeden przyleci do nich z językiem na brodzie bo będzie chciał sobie zrobić autoreklamę.

Tylko, że redakcje boją się, że stracą wode na młyn. Polityka jest doskonale sprzedającym sie tematem.Dziennikarze lubują się w bieganiu za politykami z mikrofonem i robieniu tematu dnia z byle czego. A TVN24 opanował tę sztukę do perfekcji.

To taka nasza schizofrenia, że nienawidzimy polityków jednoczaśnie ich kochając. Kochamy ich oglądać, obwiniać ich za sytuacje.wokół nas i rzucać w nich mięsem.