stat4u Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog > Komentarze do wpisu

CO MÓWI O TOBIE TWÓJ DZWONEK

Sprawdzone na niejednym człowieku. Przekonaj się.

Kilka dni temu oglądałem horror Powrót do domu na przeklętym wzgórzu. Notabene lepszy niż jego pierwsza część, ale dziś nie o filmach będzie. Była tam taka scena w której bohaterom zaczęły naraz dzwonić komórki. Wszyscy mieli jako dzwonek standardowe sygnały, tylko jeden gość miał dziecinna melodyjkę. Trochę mię to rozbawiło, ale ja często się śmieje na horrorach więc to normalka.Później pomyślałem ze dzwonek na komórkę to coś co trochę świadczy o nas. Świadczy a nawet o tymczasem nie wiemy. A więc jeśli masz jako dzwonek...

Coś co ostatnio leciało w radiu bądź tv.To co ci gra na telefonie to po prostu hity na czasie.

 

Nie ustawisz niczego, czego by VIVA nie puszczała dziesięć razy na dzień. Z racji że w dzisiejszych czasach muzyka jest jednorazowa, by być na czasie musisz zmieniać dzwonek co dwa trzy dni. Ale za to znasz się na modzie i ogólnie jesteś trendy. Dzięki bluetooth możesz także edukować znajomych z gimnazjum i przesyłać im nowości.

 

Jakieś rockowe wrzaski lub ciężkie bity.

 

Wszystko jasne. Tylko ty znasz się na muzyce, tylko ty wiesz co jest dobre. Wszystko to czego słuchają inni to gówno a oni sami są leszczami. No chyba że słuchają akurat tego co ty, zdążyłeś ich reedukować i upodobnić do siebie. Ogólnie jesteś posiadaczem jedynego słusznego gustu.

 

Dzwonki humorystyczne typu „dzwoni teściowa” lub „esemesik, może jakieś dupczonko"

 

Niewątpliwie posiadasz poczucie humoru i masę dystansu do siebie. Masz zajebisty dzwonek, którym możesz szpanować do upadłego. Za każdym razem gdy ktoś dzwoni masz okazje do uśmiechu i rozbawienia znajomych. Poprawka. Takie dzwonki bawią tylko ich właścicieli a dla innych są najbardziej irytujące.

 

Jakiś niezbyt głośny muzyczny klasyk.

 

Widać że kochasz muzykę. I nie robisz tego głośno ani nachalnie. Jednak po cichu liczysz że twój dzwonek zostanie rozpoznany i rozpocznie rozmowę o muzyce, w której będziesz mógł wykazać się jej sporą znajomością.

 

Standardowy dzwonek typu nokia tune albo coś podobnego.

 

Jesteś zalatanym człowiekiem i odkąd masz ten telefon nie miałeś czasu go zmienić. Prawdopodobnie nie miałeś czasu nawet podrapać się po tyłku. No ale jesteś japi, młody biznesmen nie mający czasu na takie pierdoły.

 

Dzwonek wyciszony.

 

Prawdopodobnie jesteś introwertykiem, cichym człowiekiem nie lubiącym hałasu wokół siebie i swojego telefonu. Rzadki typ ale zdarza się. Właściwie to dość kulturalne podejście. Sam lubię takich, nie robiących hałasu i sam po części taki jestem.

sobota, 20 maja 2017, przemodemon