stat4u Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog > Komentarze do wpisu

JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ-NIE CAŁKIEM NA SERIO

Postanowiłem napisać krótki poradnik dotyczący podrywania kobiet, skuteczność potwierdzona, 100 %.

1. Bądź facetem :


a) bądź przystojnym facetem ( albo miej chociaż ciekawą urodę)

b)bądź zamożnym facetem (nie mówię tutaj o jakichś skrajnościach żeby zaraz jakiś gość nie wyleciał z tekstami o kurwach za hajs jak to ma w zwyczaju)

c)bądź ciekawym facetem (zainteresowania seriale to nie to)

d)bądź dbającym o siebie facetem ( nie mówię, że od razu siłownia,crossfit i myj się, przycinaj zarost)

e)bądź modnym facetem (ironiczne koszulki narazie odpadają, najlepiej ciuchy z małym logo typu RL,TH itp., jak z hajsem krucho to no logo jednokolorowe i czyste buty, oj to bardzo ważne)

f)bądź facetem, który nie zadaje się ze studenciakami i nie wychodzi na hehe browarek i nie opowiada o hehe browarkach

g)słuchaj albo chociaż udawaj, że słuchasz jakiejś innej muzyki niż rap czy inne gatunki kojarzone przez dziewczyny z klasą jako gatunki dla podludzi, nie wiem, jak rap to jakieś majestic casuale se słuchaj.


Jeśli spełniasz wszystkie punkty od a) do g) to możemy przejść do kolejnego punktu, jeżeli, któryś mocno naruszasz to zrób coś z tym, wyłącz trenerów personalnych i inne bajki, ufaj tylko mi.

Jak nie możesz czegoś zmienić ( no jak z mordy wyglądasz jak wiadomo kto stąd) to musisz wyróżniać się chociaż z innego punktu bardziej.


2. Odezwij się do swojej wybranki (2 opcje) :

a)znasz ją :- napisz na fb jakieś banialuki i jeśli ona wie, że ty spełniasz punkty od a-g to masz zapewnione spotkanie w ciągu 48h, jeśli nie spełniasz to pewnie rozmowa będzie wyglądać :"hejka co tam, czemu nie odpisujesz, co tam,hej, hej, odpisz,odpisz proszę" więc nie wiń kobiet o to, że nie chcą z tobą spędzić czasu, bo ty też nie chcesz się spotykać z grubą elą z drugiego roku dziennikarstwa. 

- po prostu podbij do niej jeśli masz możliwość i zgrywaj zawadiakę, który rzadko się uśmiecha i opowiedz jej o czymś ciekawym, jak nie masz nic takiego to szkoda.-zorganizuj se kolegów, ktorzy ją znają i wykmiń jakąś imprezę na której ją zaprosisz ty albo koledzy pośrednio.


b)nie znasz jej :-napisz do niej na fb, bez zapraszania do znaj jakąś historię, że widziałeś ją gdzieś tam i znalazłeś nie wiem kurwa, jej telefon/spinkę/zaginionego ojca i czy to na pewno nie jej, bo założyłbyś się, że to była ona-podbij do niej i się przedstaw i tylko bez tekstów typu no co taka piękna dziewczyna robi stojąc na papierosie na ulicy, no jak myślisz co robi, pali.

-siedź w chacie i nadal tylko rozmyślaj co ty byś z nią zrobił jakbyś ją miał w łóżku 


Jeśli któryś z tych punktów wybierzesz to musisz teraz rozkminić co tu z nią porobić , dwie opcje :
a)mieszkasz ze starymi :- z ruchania to nici, bo kolegów, którzy mieszkają ze starymi to twoja wybranka pewnie ma 80 % więc jak znowu ją zaprosisz i przedstawisz tatę wędkarza i mamę co to wam zupy zaraz nagrzeje to od razu odpuść 

b) nie mieszkasz ze starymi :-weź ją do restauracji i nie wiem, jak jesteś nudny to se rozpisz wcześniej o czym będziesz mógł mówić, ja tak robiłem w gimnazjum bo się cykałem jeszcze.

-weź ją do kina, tylko nie na film akcji, ani nie na żadną głupią komedię romantyczną, bo pomyśli, że jesteś takim zwykłym pajacem

-weź ją do klubu, tutaj opcja dla prawdziwych hustlerów, w klubie nie zamawiaj jej tylko drinków w promocji i najlepiej jakby były tam inne dupeczki, które będą się ładnie uśmiechać do ciebie jak z nią wejdziesz, żeby twój obiekt westchnień chociaż myślał, że taki ruchacz nie tancerz jesteś

-weź ją na spacer, ale jak będziesz patrzył się w chodnik i opowiadał o tym, że w szkole / na uczelni dostałeś 3, a mogłeś 4 to nie jest dobra droga.

-weź ją na przejażdzkę w jakieś ciekawe miejsce, to może być nawet mostek jakiś gdzieś tam w piździe na którym można obserwować niebo, jak masz rozpadającego się golfa to też odpuść-sam se coś wymyśl kurwa.


Jeśli wybrałeś coś z tego to jeżeli ją zainteresowałeś to następnego dnia nic nie pisz, jak napisze sama do ciebie to props i twoje szanse na upragnione zaruchanie wzrastają , jak po dwóch dniach nadal nie napisz, to cóż, pogódź się, że jesteś cipeczka nie podrywacz i albo szukaj dalej, albo się poddaj albo jeszcze raz rozkmiń punkty a-g z pierwszego zadania.

A jeżeli napisze to nie pisz z nią cały czas, że tylko czekasz aż napisze do ciebie bo wychodzisz na lamusa bez zajęć.

Jak napisze to zaproś ją jakoś do domu na film ( chuj z nim )i jeżeli nie jesteś kretynem to jest twoja.


Te rady są banalne i każdy facet, który miał styczność z kobietami nie musi tego czytać, ani się tym kierować oczywiście.

 

źródło: internet

sobota, 04 marca 2017, przemodemon
Tagi: humor podryw