stat4u Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog > Komentarze do wpisu

KRÓTKI WPIS O WOLNYM RYNKU

Witam (jako gospodarz bloga mogę tak pisać i to nie jest błąd). Siedzę sobie właśnie przed laptopem Samsung popijając coca cole, bo zaschło mi w gardle po wypaleniu Malboro Light. Miedzy czasie esemesuje sobie z mojego nowego LG.

Siedzę oczywiście na mojej ulubionej kanapie z Ikei, gdzie kupiłem większość mebli. No dobra nie wszystkie, część w salonie Kler. Oni tez robią dobrze rzeczy.A ja lubię dobre rzeczy. 

Kilka razy na facebooku rzucił mi się w oczy sponsorowany post ze strony kupuje polskie produkty. To piękne wspierać naszych, kupować polskie marki, nie wyprowadzać pieniędzy za granicę, dać zarobić sąsiadowi, zamiast jakiemuś Pablo z Hiszpanii. Gdyby tylko wszystkie polskie marki robiły dobre rzeczy.Ja kupuje to co jest dobre, nie istotne czy produkowane w Polsce czy w Chinach nawet, kraj pochodzenia nie gra takiej roli jak jakość produktu czy usługi, nie ma co się zamykać na inne rzeczy. Gospodarka nie ma narodowości ani przynależności państwowej.A jeśli polskie firmy będą robić produkty wysokiej jakości to dadzą sobie rade i będzie o nich głośno nie tylko u nas.

sobota, 21 stycznia 2017, przemodemon