stat4u Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog > Komentarze do wpisu

GDY ŻONA ZARABIA WIĘCEJ

Sytuacja jest następująca. Ona to menager w jakimś dużym, zachodnim korpo, inteligentna,.zadbana z dobrą pensją. On,. zwykły robotnik w podrzędnej firmie. Ona dba o dom, płaci rachunki z pensji, której On jej po części oddaje, po powrocie z pracy piastuje jeszcze potomstwo.

Wszystko było by fajnie, bo dobrze wrócić z pracy, gdzie przez 8 godzin robiłeś wszystko by się nie zmęczyć i nie natknąć się na kierownika,  do domu,, gdzie już na ciebie czeka obiad i piwo w lodówce i już nic więcej nie musieć. Tyle,. że, jak to bywa, ona zarabia więcej od niego i jest bardziej zaradna.

Masz dwa wyjścia, albo zakasać rękawy i wziąć się solidnie do roboty, z tym, że i tak nie masz gwarancji, że wejdziesz na wyższy albo taki sam pułap co małżonka. Bo różne są predyspozycje i warunki.

Chyba, że zostawisz żonę samą w Polsce a sam wyjedziesz za granice, chociaż ja bym takiej żony nie zostawiał, bo to fajna babka jest.

Druga opcja to nic nie zmieniać. Zarzucić nogi na stół i otworzyć sobie piwo. Niech ona sobie będzie tą biznescośtam, jeśli ma takie ambicje. Ty bądź sobie robotnikiem skoro ci to odpowiada. Tylko nie chwal się sytuacją w domu kumplom.od wódki, bo to dobre paliwo do docinków i głupich żartów, a nikt nie chce uchodzić za męską pipę.

A w czasie po za pracą zajmij się wychowaniem potomstwa. A jak potomstwo będzie spać, to dobrze wytarmoś żonę. Niech sobie w pracy będzie władczą szefową, ale pokaż, że w domu to Ty jesteś władczym szefem.

środa, 14 grudnia 2016, przemodemon