stat4u Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog > Komentarze do wpisu

CO PISZEMY W INTERNECIE

Nie wiem co takiego było we wpisie pod wiele mówiącym tytułem Nie o świętach, ale widzę, że przyciągnął tu pare nowych osób, cieszy mnie to. Głupek potrzebuje publiki, by móc się wygłupiać.Tyle tytułem wstępu i ogłoszeń parafialnych, teraz właściwa treść.


Kulturysta Michał Karmowski odnalazł hejtera który obrażał go w internecie i sprawa trafiła do sądu.

Nieźle, bo mógł mu po ludzku nastukać. Młody też jakiś dziwny. Chciało mu sie zakładać jakiś profil i umieszczać na nim treści, nie miał chłopak innych zajęć?Sprawa skończyła się tak, że chłopak musi pracować społecznie. No i opublikował film uświadamiający.

Cofnijmy się do lat podstawówki, kiedy to pisało się na ścianach, że pan od matmy jest głupi a Kaśka z 6c ma fajną dupę.

Nie tylko dzieciaki się tak zachowują, na ścianie w niejednym zakładzie pracy można było przeczytać że kierownik to ch..... męski organ rozrodczy a prezez śpi z sekretarką.

A potem przychodziła pani Krysia ze starą, brudną szmatą i napisy ścierała.

Ten sam mechanizm działa dziś w internecie. Tylko brak takiej pani Krysi.

Dużo ciekawych rzeczy można tam się dowiedzieć o osobach publicznych, wiele osób piszących nigdy nie zostanie ukaranych a każdy może sobie założyć bzdurnego bloga takiego jak ten.

Konieczność rejestracji kart SIM też tego pewnie nie zmieni. Sam nie kwapie się do tego by się rejestrować, po części dlatego, że mi się normalnie nie chce.

Kilka miesięcy temu ABW zapukało do domu pewnego nastolatka, bo przerobił filmik z prezydentem.Jeśli ABW ma czas na zajmowanie się takimi pierdołami, to znaczy, że żyjemy w bardzo bezpiecznym państwie. Ciekawe czy w ramach służby kotem też się zajmują.

Zawsze gdy coś się dzieje internet reaguje najszybciej a TVNy albo Polsaty mogą internautom tylko zazdrościć i pokazywać na antenie memy.

Czy internet jest genialny? Tak

Czy ludzie w internecie są mądrzy?Nie

Czy internet to śmietnik? Tak

Czy da się zwalczyć z internetowy hejt? Nie

Czy karać hejterów? Tak

Czy da się ocenzurować internet? Nie

piątek, 30 grudnia 2016, przemodemon
Komentarze
Gość: Dzika, *.dynamic.chello.pl
2016/12/30 20:06:30
Już wyjaśniam. Mój komentarz był odpowiedzią na Twój, zamieszczony na innym blogu przy okazji dyskusji, w której brałam udział. Nie miałam wcześniej okazji,by się zrewanżować, ale jak zauważyłeś sam ją stworzyłeś:))
-
2016/12/30 21:59:57
Zauważam, że spora część piszących o sprawach bieżących, zwłaszcza ze sceny politycznej, ma kota na punkcie pewnego kota. Obsesja jakaś czy co? A poza tym fakt, Internet to śmietnik, bo ludzie w głowach maja przeważnie też śmietnik.
-
2017/01/05 19:23:45
@dzika
Tak pamiętam, dziękuje, pozdrawiam.